Měsíční deníček: Leden, měsíc jako každej jinej

Ráda sleduju měsíční shrnutí, ale sama jsem je doteď nepsala. Částečně proto, že jsem byla líná shromažďovat fotky, co jsem za celej měsíc vyfotila. Trochu taky proto, že se kolem mě občas vůbec nic zajímavýho neděje. A nakonec taky proto, že jsem chtěla bejt hrooozně originální a těmhle článkům, který píše snad každá druhá blogerka, jsem se chtěla vyhnout…

Protože ale stejně tak často, jako měním styl psaní, měním i svoje (míň podstatný) názory, můžete si dneska přečíst první měsíční shrnutí.

Tak tedy… here we go…

Fotka od šikovné @cwrcekk. Ani nemusí být nijak upravená :)

New year, new me? Ale notaaak…

Pokud jste na přelomu prosince a ledna nezaregistrovali jedinej post o tom, jak od ledna všichni začínaj hezky s čistým štítem a stanou se z nich úplně noví lidé, dokážu si to vysvětlit jedině tak, že vůbec nežijete na sociálních sítích… Já jich viděla minimálně desítky. Nic proti nim nemám, jen už jsem z toho jaksi vyrostla. Jasně, pořád si dávám předsevzetí (čemuž jinak v průběhu roku říkám prostě a jednoduše cíle) a taky si přeju, aby byl ten následující rok krásnej, ale to neznamená, že bych od ledna čekala nějaký převratný změny… I když jedna se vlastně udála. Tak co tady hejtím… 

Stěhování

V lednu jsem se přestěhovala. A víte co? Ještě nemám žádnou pořádnou fotku svýho novýho bytu. To je na člověka, co dává na Instagram každej prd (došlo vám někdy, že na Instagramu hodně z nás prezentuje jenom prdy a nějaký opravdu významný životní události si necháváme pro sebe?), docela ostuda. Je to dáno tím, že mi ještě schází pár drobností, který chci dokončit a doladit, a až potom byt vyfotím ve finální verzi. A to si pište, že vám pak to svoje nový princeznovský království ukážu :)

Leden ve fotkách

Začátek ledna jsem trávila doma, a tak jsem si úžívala dlouhejch procházek lesem…
… s touhle psí krasavící/potvorou :)
3. ledna mi dorazil foťák, kterej jsem si objednávala hned po Vánocích. Můj vysněnej Olympus PEN (se kterým jsem pořídila většinu fotek v tomhle článku) a ještě za skvělou cenu = radost na milióntou.
Dlouho jsem se nechtěla vzdát vánočního povlečení. Taky jsem přečetla zajímavou knížku Ohníčky všude kolem, doporučuju.
Novej foťák jsem samozřejmě musela hned po návratu do Prahy vzít na procházku centrem :)
Rozečetla jsem dokonalou knížku, kterou si pořád ještě šetřím! Každá kapitola mě neuvěřitelně motivuje :) PS: samozřejmě, že jedno z předsevzetí bylo zhubnout, ale taky jsem chtěla bejt k vám všem, co mě sledujete, upřímná O:)
Proběhla první kolaudačka, na který nemohlo chybět víno v hrníčkách ani donuty (to je povinnost, když bydlím u Jiřáku) :)
Objevila jsem novou útulnou kavárnu na Olšanském náměstí – Coffee Imrvére. Navíc ji mám po cestě do práce, takže si můžu takhle občas zpříjemnit ráno :)
Když dozařizujete byt, návštěva Ikei je pro vás takřka povinností. Kromě spousty serepetiček jsem si odtamtud přivezla i tohle zrcadlo :)
Prvně jsem se zúčastnila #socialdate, což je soubor přednášek o sociálních sítích, který pořádá Sunmarketing. Jedním z přednášejících byly i holky z A Cup Of Style, které otevřeně mluvily o spolupracích, hlavně těch s přesahem.
S kamarádkou Verčou (@lonely_flamingo) jsme zašly do japonské kavárny/restaurace Momoichi Caffetearia . Doporučuju!
Na konci měsíce jsem začala odebírat krabičky od zdravestravovani.cz. Vařit si moc nestíhám, ten čas raději trávím jinak, takže jsem si řekla, že to na měsíc zkusím. Zatím jsem moc spokojená :) Zajímal by vás článek?
Zuzka mě vytáhla na Vítkov fotit. Sama fotí výborně, tak se mám od ní hodně co učit :)
Na konci ledna jsem ještě stihla využít povánočních slev. Kromě těchto ,,drobností“ jsem ještě koupila v Lindexu 2 bundy. Minulý víkend měli slevy ,,50% ze zlevněného zboží“, takže mě dvě normálně dražší bundy stály dohromady 750 Kč #somnakoupil
A hřeb na konec. Nejlepší jídlo měsíce – jelení ragů na víně. A věřte nebo ne, bylo ze zdravejch krabiček :)

#dneskaziju

Když se na to dívám takhle zpětně, leden byl vlastně moc fajn. I kvůli tomu nadále na Instagramu jedu projekt #dneskaziju , kterým sama sobě připomínám, jaké maličkosti mi vykouzlily úsměv na tváři. Právě z nich se totiž skládá život jako celek… :)

Jaký byl váš leden? :) 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *