Testuju a doporučuju | Kosmetika Nu Skin + Zendium

Už téměř dva měsíce testuju kosmetiku značky Nu Skin a zubní pastu a ústní vodu od značky Zendium. Po tak dlouhé době už si produkty odvažuju zhodnotit a byla by škoda, kdybych vám některé z nich nedoporučila…

Zendium, Nu Skin, zubní pasta, šampon, kondicionér
Kosmetika Nu Skin a přípravky na zuby od Zendium

Zendium – skandinávská ochrana

Zendium je skandinávská značka, která vyrábí momentálně zubními lékaři na severu nejdoporučovanější zubní pastu.

Přípravky značky Zendium používají přirozené proteiny a enzymy k ochraně našich úst a především dásní.

Zendium Biogum – zubní pasta a ústní voda

Zubní pasta a ústní voda Zendium
Zubní pasta a ústní voda Zendium

Zendium nenabízí další pastu, která vám zázračně vybělí zuby (a vyluxuje peněženku). Tato značka se soustředí především na vaše zdraví, konkrétně na zdraví vašich úst a dásní. A je to znát…

Občas mě trápí bolest dásní (ale nic hrozného) a až po několika týdnech jsem si uvědomila, že od té doby, co jsem pastu Zendium začala používat, bolesti trochu ustoupily. Je to rozhodně běh na dlouhou trať a samotná pasta a ústní voda na už existující záněty nemusí vždycky stačit, ale věřím, že jako prevence funguje dobře.

Musím vyzdvihnout příjemnou chuť, která je svěží ale zároveň jemná. Trochu mě překvapilo, že pasta moc nepění, brzo jsem si na to ale zvykla a vlastně to vítám.

Zubní pastu i ústní vodu Zendium vám tedy můžu s klidem doporučit, sama si je znovu objednám. Jediné, co mi od této značky nevyhovovalo, byl kartáček (který jsem před prvním použití zapomněla vyfotit:)), hlavně tedy jeho tvar.

Nu Skin – luxusní a účinná kosmetika

Nu Skin je americká značka, která se zaměřuje na pečující produkty jakými je kosmetika a na přípravky na hubnutí. Kromě výroby kvalitních produktů se tato značka intenzivně věnuje také charitativní činnosti (palec hore).

Nu Skin – clarifying shampoo + rich conditioner + renu hair mask

Nu Skin, rich conditioner, clarifying shampoo, renu hair mask
Nu Skin – sada na vlasy

Nu Skin clarifying shampoo je šampon, jehož nejúčinnějšími látkami jsou: výtažek z bambuckého másla (vlasy čistí), výtažek z květů bavlníku (vlasy zjemňuje) a kopřiva (vlasy čistí a napomáhá produkci mazu).

Tenhle šampon mě dostal hned po prvním použití. Od té doby, co jsem si vlasy nechala zesvětlit, nemůžu u mytí vlasů vynechat kondicionér. Díky tomuhle šamponu to ale občas udělat můžu, protože sám o sobě vlasy krásně zjemní.

Nu Skin rich conditioner je kondicionér, který vlasy hydratuje a dodává jim lesk. Najdeme v něm účinné látky jako jsou bambucké máslo (vlasy posiluje) a mokřadový olej (dodává objem).

Přestože jsem říkala, že s šamponem od Nu Skin nemusím používat kondicionér, byl by hřích ho občas nepoužít, když mám teď doma tenhle rich conditioner. Vlasy jsou po něm krásně jemné (to mi potvrdilo i okolí, když jsem hned po prvním použití všechny nutila, aby si sáhli :)) a snadno se rozčesávají.

Nu Skin ReNu hair mask je maska, která dodá vlasům lesk. A ten lesk navíc vydrží celý týden. Nejúčinnějšími látkami v této masce jsou: kreatin (posiluje pružnost vlasů) a CS7 (udržuje lesk vlasů i po několika umytích).

Tuhle masku používám jednou týdně a opravdu to stačí. Vlasy jsou po ní krásně lesklé a vypadají zdravě.

Celou sadu na vlasy od Nu Skin si nemůžu vynachválit. V poslední době jsem se o vlasy starala dobře, kupovala jsem jim kvalitnější (i když „jen“ drogérkové) přípravky. Po vyzkoušení této sady ale budu muset sáhnout hlouběji do kapsy, protože už se těchto přípravků nehodlám vzdát. A jestli teď zním jako Horst Fuchs, vůbec mi to nevadí, protože vím, že vám doporučuju něco, co opravdu funguje. Já změnu cítila už po prvním použití a teď po dvou měsících jsem si už zvykla, že mám vlasy stále hebké a krásně lesklé. Věřím, že v tomhle případě se vyplatí si za kvalitu připlatit :)

Nu Skin – Tri Phasic White Radiance Mask + Enhancer skin conditioning gel

Nu Skin radiance mask, skin conditioning gel enhancer
Nu Skin – maska a gel

Nu Skin radiance mask je japonská plátýnková maska plná hydratačních látek.

Tahle maska je skvělá, pleť je po ní opravdu vyživená, jemná a doslova až nacucaná hydratujícími látkami. Nemůžu si ji vynachválit. Snad jediným mínusem je cena. Jako studentka si ji asi nebudu moct dopřávat tak často, jednou za čas si ale tenhle hebký luxus určitě dopřeju a vy byste měli také :)

Nu Skin enhancer skin conditioning gel je gel pro všechny typy pleti, který pokožku důkladně hydratuje. Obsahuje tyto účinné látky: aloe vera (pleť zvlhčuje), pantenol (funguje jako revitalizační kondicioner) a kyselinu hyaluronovou (také zvluhčuje pleť).

Na konzistenci tohoto gelu jsem si doposud nezvykla. Když si gel na pleť nanáším, mám pocit, jako bych si na sebe nanášela masku, která nikdy nemůže zaschnout. Opak je ale pravdou. Gel se vstřebává opravdu rychle a pleť je ihned po použití zdravější a jemnější.

Nu Skin – Nu Colour mocha brick

Nu Skin Nu Colour Mocha brick
Oční stíny Nu Skin

5 očních stínů v hnědo-béžových barvách. Moc dobře víte, že já na tu dekorativku nejsem a předtím, než mi dorazila kosmetika Nu Skin, jsem neměla žádné oční stíny (nemyslím tím za celý život, spíš v posledních pár měsících, kdy se téměř nelíčím :)). Tyhle jsem ale nutně potřebovala, aniž bych o tom věděla. Pár zemitých odstínů, které můžu občas použít, když mám zrovna jednou za čas chuť se s malováním „rozšoupnout“, ale zároveň to pořád budu já. Už jsem je párkrát na očích měla a vždycky vydržely celou noc, čehož si vážně cením. Navíc mě překvapilo, že oba aplikátory dobře fungují a člověk se s nimi snadno namaluje (možná jsem se zatím setkala jen s těmi špatnými, ale většina aplikátorů, které jsou přiložené k paletkám, moc nefunguje). Takže vám tyhle oční stíny doporučuju, barvy jsou hezké, dobře se nanáší a dlouho vydrží. Já se momentálně po dalších očních stínech určitě poohlížet nebudu, tyhle mi chvilku vystačí :)

*****

Jak ústní přípravky Zendium tak kosmetiku Nu Skin jsem dostala k testování. Po dvou měsících si troufám říct, že už vím, které z produktů mi sedí a které ne. To co jste četli výše, je tedy upřímné a naprosto subjektivní hodnocení.

Shrnutí: Zubní pastu a ústní vodu Zendium si znovu koupím. Z kosmetiky Nu Skin si velmi ráda připlatím za sadu na vlasy a za oční stíny. Masku si asi tak často kupovat nebudu, ráda totiž zkouším i nové. A bez čeho se asi obejdu je gel, který sice funguje, ale jak říkám, nějak si nemůžu zvyknout na jeho konzistenci :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *